مطالب و مقالات

زیر کار مناسب کاغذ و پوستر

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۵:۱۰
 زیر کار مناسب کاغذ و پوستر

علاوه بر نوع جنس و کیفیت کاغذ و پوستر ،نصب حرفه ای و زیرکار مناسب نیز در زیبایی کار تاثیر دارد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

کاربرد رنگ ها در دکوراسیون داخلی

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۲:۵۹
  کاربرد رنگ ها در دکوراسیون داخلی

انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان ،فرش،پرده ،سقف و دیوار ها در انرژی بخشی به خلق و خوی یک محیط تاثیر بسزایی دارد چرا که می تواند احساسات متفاوتی نظیر شادی،غم،امید یا نا امیدی را در بیننده بوجود اورد .همانطور که میدانید به طور کلی رنگ ها به دو دسته گرم ، سرد تقسیم می شود.

طریقه چیدمان اتاق های افتابگیر

۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۱:۰۷
 طریقه چیدمان اتاق های افتابگیر

همانطور که از اسمش پیداست ، اتاق های آفتاب گیری از دلنشین و شادی برانگیزترین مناطق خانه هستند نور تابیده شده از پشت پنجره های مشبک اتاق بر روی کف، دیوار ،فضای زیبا و رویایی را در اتاق به وجود می آورد.

فضای خانه ای با احساس بسازید

۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۱:۰۴
 فضای خانه ای با احساس بسازید

تغییر رنگ راحت ترین و موثر ترین راه سریع ایجاد حال و هوایی جدیدتر در هر اتاق خانه است. شاید شب ها به محیط اتاق خوابتان چندان گرم و صمیمی به نظر نمیرسد با اکراه وارد ان شوید یا شاید نتوانید بفهمید که چرا میهمانان همیشه ترجیح می دهند به جای اتاق پذیرایی یا غذاخوری در آشپزخانه شلوغ بنشینند ؟

عوامل موثر در نوپردازی منزل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۱:۵۰
 عوامل موثر در نوپردازی  منزل

در دکوراسیون داخلی نور و روشنایی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید با دقت و ظرافت به آن توجه شود.از آنجایی که به کمک نور دیوارها، وسایل و چیدمان جلوه خاص خود را نشان می دهند، بکارگیری مناسب نور درنقاط مختلف خانه و یا محل کار تاثیر بسزایی درزیبا تر بنظر رسیدن محیط دارد.