مطالب و مقالات

کناف چیست و 10 مزایای مهم استفاده از کناف

۰۷ تیر ۱۳۹۹ ، ۱۰:۱۲
 کناف چیست و 10 مزایای مهم استفاده از کناف

اگر برای اولین بار که نام کناف را میشنوید و آشنایی با آن ندارید حتما مطالب زیر را با کمی حوصله بخوانید.

کناف به عنوان مصالح های خشک و جایگزین مصالح قدیمی است که این روز ها بسیار نام آن را میشنویم. برای اینکه بیشتر با این متریال آشنا شوید در ابتدا لازم است که بدانید کناف چیست واز آن در کجا ها استفاده میشود.تخته ی گچی روکش دار را کناف مینامیم  که در طراحی سقف و دیوار های کامپوزیتی از آن به عنوان جایگزین گچ و رابیتس نام برده میشود.   در این مقاله قصد داریم با بررسی کامل کناف بپردازیم و مزایای کناف ، نفاوتش با کچ را کامل بررسی کنیم و اطلات شما را در این زمنیه بالا ببریم . بطور خلاصه کناف نوعی سطح روکش دار است که از کچ می باشد و به نوعی میتوان کناف را کچ مدرن نامید . این سیستم که شروع کننده هاش از اروپا بودند و بعد سال ها به ایران هم امد در حال حاضر یکی از اصلی ترین مصالح برای جذاب کردن ساختمان به حساب می آید

زیر کار مناسب کاغذ دیواری و پوستر دیواری

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۵:۱۰
 زیر کار مناسب کاغذ  دیواری و پوستر دیواری

علاوه بر نوع جنس و کیفیت کاغذ و پوستر دیواری ،نصب حرفه ای و زیرکار مناسب نیز در زیبایی کار تاثیر دارد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

کاربرد رنگ ها در دکوراسیون داخلی

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۲:۵۹
  کاربرد رنگ ها در دکوراسیون داخلی

انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان ،فرش،پرده ،سقف و دیوار ها در انرژی بخشی به خلق و خوی یک محیط تاثیر بسزایی دارد چرا که می تواند احساسات متفاوتی نظیر شادی،غم،امید یا نا امیدی را در بیننده بوجود اورد .همانطور که میدانید به طور کلی رنگ ها به دو دسته گرم ، سرد تقسیم می شود.

طریقه چیدمان اتاق های افتابگیر

۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۱:۰۷
 طریقه چیدمان اتاق های افتابگیر

همانطور که از اسمش پیداست ، اتاق های آفتاب گیری از دلنشین و شادی برانگیزترین مناطق خانه هستند نور تابیده شده از پشت پنجره های مشبک اتاق بر روی کف، دیوار ،فضای زیبا و رویایی را در اتاق به وجود می آورد.

فضای خانه ای با احساس بسازید

۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ۱۱:۰۴
 فضای خانه ای با احساس بسازید

تغییر رنگ راحت ترین و موثر ترین راه سریع ایجاد حال و هوایی جدیدتر در هر اتاق خانه است. شاید شب ها به محیط اتاق خوابتان چندان گرم و صمیمی به نظر نمیرسد با اکراه وارد ان شوید یا شاید نتوانید بفهمید که چرا میهمانان همیشه ترجیح می دهند به جای اتاق پذیرایی یا غذاخوری در آشپزخانه شلوغ بنشینند ؟  از رنگ های گرم و صمیمی در فضا هایی که می خواهید حال و هوایی گرم و صمیمی به آن ها بدهید بیشتر استفاده کنید مانند اتاق پذیرایی ، اتاق نشیمن یا غذاخوری یا کاغذ دیواری سه بعدی .

عوامل موثر در نوپردازی منزل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۱:۵۰
 عوامل موثر در نوپردازی  منزل

نوپردازی منزل در دکوراسیون داخلی نور و روشنایی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید با دقت و ظرافت به آن توجه شود.از آنجایی که به کمک نور دیوارها، وسایل و چیدمان جلوه خاص خود را نشان می دهند، بکارگیری مناسب نور درنقاط مختلف خانه و یا محل کار تاثیر بسزایی درزیبا تر بنظر رسیدن محیط دارد.اما لازمه ی این کار توجه به چند نکته ی مهم نظیر مکان مورد نظر(اتاق خواب،سالن پذیرایی و پوستر دیواری سه بعدی...) ، میزان نور مورد نیاز بسته به نوع کاربری ،رنگ های بکار رفته در محیط  و وسایل موجود درهر قسمت است که باید بررسی شود.